ZÁŘÍ V II.M

12.10.2015 18:00

Do nového roku jsme vstoupili třeskutě. „Velkým třesk“ jsme prožili ve „Velkém příběhu“ a zpracovávali jsme na něj projekt. Znalosti o tomto tématu nám prohloubilo sférické kino, které nás zavedlo do tajů dávné minulosti. Společně nyní cestujeme nejen v čas, ale také po Zemi, kterou společně objevujeme. Během září jsme si také užili čokoládový den, kdy jsme se seznámili s cestou kakaa od kakaového bobu po čokoládu. Sami jsme si také mohli vyrobit zdravou nuttelu z avokáda a kakaového prášku. V českém jazyce objevujeme taje nejen pádových otázek a v matematice jsme se zabývali měřením a vážením. Do školy za námi přijelo interaktivní divadlo, do kterého jsme se mohli zapojit a uplatnit naše nabité znalosti z anglického jazyka. Nebojíme se i vyrazit do přírody a spojovat výtvarnou výchovu s kosmickou výchovou a angličtinou. Od začátku roku společně pracujeme také na dobrých vlastnostech „ctnostech“, které objevujeme a uplatňujeme při naší práci ve škole. Těšíme se na společné tvoření a učení se od sebe navzájem.

 

Magda