ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2020/21

22.02.2020 00:00

PŘED ZÁPISEM:

Všechny zájemce z řad rodičů zveme na seminář "Přechod ze školky do školy", který je důležitou součástí přípravy na zápis, abyste jako rodiče měli co nejbližší představu, jak to u nás chodí. Seminář se koná ve středu 4.3.od 17 do 18:30h v ZŠ Perlička, Haváčova 6, Brno-Obřany. Prosíme registraci předem na info@msperlicka.cz

POZVÁNÍ DĚTÍ DO ŠKOLY 

Děti, které jsou registrované na zápis, s námi mohou strávit v březnu / dubnu část pracovního bloku. Pozvánku s výběrem termínů obdrží rodiče v první polovině března. 

ZÁPIS

V sobotu 18.4.bude probíhat zápis do 1.třídy na další školní rok. Děti se s námi vydají na výlet, na kterém je čeká příběh a následné různé dobrodružné aktivity. Děti si od rodičů vyzvedneme ve škole v 10:00 s předpokládaným návratem kolem 14:00. V týdnu od 20.4.pak budou probíhat indivinduální setkání s rodiči. Bližší informace o zápise obdrží rodiče registrovaných dětí začátkem dubna. 

REGISTRACE NA ZÁPIS  ZDE