NAROZENINOVÉ PŘÁNÍ PERLIČCE

27.06.2016 11:27
Milá Perličko,
 
tak tu s námi už jsi 10 let!!!
Pamatuješ si, jak ses tady začala skromě rozhlížet? Jak jsi nevěděla kam dřív? Ale to už je dávno, ted je tě všude plno a už bys chtěla vyrazit do světa. Ale ještě chvíli počkej, je ti už a nebo jenom 10.
 
Těch 10 s tebou bylo krásných a poučných. Vždy jsi pro nás měla nachystané překvapení a my se tak nikdy nenudili. Někdy to bylo období klidné - tvůrčí a pracovní a někdy zase bouřlivé, kdy něco starého odcházelo a něco nového vznikalo.
 
Ale nejvíc chceme ocenit to, čím jsi nás obohatila a ovlivnila. A že nás nebylo málo - skoro 300 dětí a jejich rodiče, 36 učitelů a vychovatelů a taky my kterým si se narodila a kteří tě přivedli na svět.
 
Nás všechny jsi obohatila tím, že nám ukazuješ svět dětskýma očima. Svět, kde převládá láska, přátelství, spolupráce a jednota. Svět, kde převládá láska k učení a radost ze života. Všechny jsi nás spojila svými nádhernými principy, principy které se stále učíme a objevujeme. 
 
Ale nejhezčí na tom je to, že my všichni jsme Perlička a všichni rosteme s tebou.
 
Děkujeme ti, že tu s námi jsi a přejeme ti pevné zdraví a dlouhá léta!!!

Pavlos a Darina Gurutidisovi, David a Martina Schejbalovi