MONTESSORI PODVEČER 9.12.

09.12.2015 17:00
MONTESSORI PODVEČER na téma JAK PODPOŘIT DĚTI V ROZVOJI JEJICH CHARAKTERU? 
Téma navrhli účastníci na minulém Montessori podvečeru. Můžeme se těšit na praktické tipy a ukázky, podle chuti se můžeme zapojit i do "role-plays" neboli hraní praktických situací, do kterých se s dětmi dostáváme. 

Vyzkoušíme si, jak mluvit pozitivním, respektujícím způsobem ( tedy jak říci jinak NEDĚLEJ TO, NELEZ TAM, NESPADNI, NEKŘIČ... atd.), jak používat přirozeně jednotlivé ctnosti a podpořit tak děti v jejich projejování a upevňování.

Zjistíme, že kromě laskavosti, spravedlnosti, zdvořilosti a ohleduplnosti jich máme k dispozici celou řadu dalších. Také uvidíme, že tyto na první pohled "obyčejná" slova mají opravdu KOUZELNOU moc, když víme, jak je použít.

Když s sebou donesete i něco na zub, určitě to ostatní potěší :-)
Setkání je otevřené všem zájemcům, tedy i těm z vás, jejichž děti nenavštěvují Perličku.